o firmie

O firmie

remonty gdańsk gdynia sopot

Firma Remontowa Eagle-Prestige

Pracujemy w branży już od ponad 15 lat. Swoje bogate doświadczenie budowaliśmy realizując cały szereg projektów, od tych najprostszych, po nietypowe, indywidualne.
Charakter oferowanych prac przez firmę remontową Eagle Prestige skupia się wokół remontów mieszkań, domów, pomieszczeń usługowych oraz współpracy z deweloparami i spółdzielniami.
Świadczone przez naszą firmę usługi zawierają szeroką gamę prac remontowo-budowlanych przy wykorzystaniu materiałów o najwyższej jakości przez rzetelnych, wykwalifikowanych i skrupulatnych specjalistów.
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam na świadczenie profesjonalnych usługi remontowych oraz wykończenia mieszkań i domów w stanie deweloperskim „pod klucz” na najwyższym poziomie. Działamy głównie na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia).
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Zapewniamy profesjonalną i kulturalną obsługę. Służymy fachową pomocą przy wątpliwościach dotyczących projektu, zastosowanych w nim rozwiązań lub materiałów.
Zadzwoń do nas lub napisz aby zapytać o ofertę, wolne terminy, zrobimy wycenę wykończania wnętrza Twojego lokalu.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami !

Jakość

Świadczymy usługi remontowe najwyższej jakości, zachowując atrakcyjne ceny.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kompleksowych remontów i wykończeń wnętrz mieszkań, cały czas poszerzamy wiedzę oraz umiejętności.

Otwartość

Nie boimy się niestandardowych pomysłów. Wykonywaliśmy wiele oryginalnych projektów/remontów, które skończyliśmy z największą precyzją. Nasi eksperci chwaleni są za wytrwałość w dążeniu do celu.

Kulturalna obsługa

Zapewniamy kulturalną i profesjonalną obsługę oraz gwarantujmy Klientom satysfakcję z powierzonych nam prac.

 

 

współpraca

Współpraca

Jak wygląda nasza współpraca z Klientem?

Na początku współpracy staramy się dokładnie poznać oczekiwania Klienta. W tym celu niezbędne jest spotkanie w miejscu, którego prace remontowo - wykończeniowe będą dotyczyć.
Zazwyczaj spotkanie takie wyjaśnia wiele wątpliwości.

Staramy się nie tylko uważnie wysłuchać wymagań Klienta, ale również doradzić w zakresie realizacji powierzonych prac, aranżacji wykończania wnętrz oraz doboru odpowiednich materiałów.

Po określeniu zakresu prac oraz uzgodnieniu terminu, przygotowujemy wstępny kosztorys remontu na bazie cennika naszych usług remontowych, będący podstawą rozliczeń.