malowanie ścian i malowanie sufitów

Malowanie Pomieszczeń

malowanie ścian gdańsk

Ściany wewnętrzne co kilka lat potrzebują malowania oraz drobnych napraw. Żadnych innych prac remontowych nie przeprowadza się tak często, jak malowanie ścian w domu, mieszkaniu lub biurze. Wydawałoby się, iż malowanie ścian i sufitów należy do najłatwiejszej czynności niewymagającej dodatkowych kwalifikacji. Dlatego czasami inwestor decyduje się na samodzielne malowanie pomieszczeń, aby pomniejszyć koszt remontu.

Jednak nieodpowiednie przygotowanie powierzchni może skutkować końcowym niezadowoleniem, zmarnowanym czasem oraz wydanymi pieniędzmi. Dlatego warto tę z pozoru łatwą czynność oddać specjaliście, jakim jest malarz lub po prostu firmie remontowej oferującej usługi malowania pomieszczeń.

Malowanie ścian Gdańsk

Firma Eagle Prestige świadczy usługi w Trójmieście w zakresie malowania mieszkań. Działamy na terenie miasta Gdańsk, Gdynia oraz Sopot. Podczas malowania ścian i sufitów dbamy o każdy szczegół, dzięki temu, nasi Klienci mają gwarancję, że fachowo wykonana przez nas usługa, jaką jest malowanie pomieszczeń, zostanie wykonana przy pomocy profesjonalnych narzędzi oraz w stosunkowo niskiej cenie, co w rzeczywistości przełoży się na stuprocentowe zadowolenie.

Malowanie Gdańsk — dobór materiałów

Decydując się na remont, czy malowanie ścian ważne jest, aby dobrać odpowiednie i sprawdzone produkty dobrej jakości. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów farb, gładzi i podkładów potrzebnych do malowania ścian oferowanych przez różnych producentów. Długoletnia obecność na rynku oraz obserwacja zmieniających się trendów i technologii daje nam wiedzę, która pozwala doradzić klientom w wyborze odpowiednich materiałów i produktów potrzebnych do przeprowadzenia remontu. Działając na terenie Gdańska, wykonujemy swoje usługi w różnego rodzaju pomieszczeniach, takich jak: pokój, kuchnia, łazienka, klatka schodowa itp.

Wybierając farby, pamiętaj o tym, że barwy mają znaczący wpływ na wygląd wnętrza oraz że działają na nasze samopoczucie. Jeśli zdecydujesz się na kolory ciemne, nie stosuj ich w nadmiarze, ponieważ sprawią, że pomieszczenie wyda się mniejsze. Będą też męczące dla wzroku. Dobre i ciekawe stylistycznie wyjście to pomalowanie na ciemno jednej lub kilku ścian.

W przeciwieństwie do ciemnych barw jasne dają wrażenie przestrzeni i wnętrza wydają się przestronne, większe niż w rzeczywistości. Do małych wnętrz najlepsza będzie biel, która sprawi, że malowane pomieszczenie stanie się większe.

Po zakończeniu solidnej i uczciwej pracy pozostawiamy po sobie porządek i pozwalamy w pełni cieszyć się odświeżonym miejscem.

Usługi Malarskie Gdańsk

Zapewnimy usługi malarskie wykonane tradycyjnie, czyli za pomocą wałka i pędzla oraz malowanie natryskowe, czyli hydrodynamiczne. Malujemy mieszkania, domy, biura, klatki schodowe, lokale, pomieszczenia gospodarcze oraz inne. Dodatkowo zapewniamy przestawianie oraz wynoszenie mebli i innych przedmiotów, które zalegają w pomieszczeniach przeznaczonych do malowania. Oferujemy demontaż szafek, rolet, karniszy, firan czy też obrazów. Po zakończeniu prac związanych z malowaniem pomieszczeń, na życzenie klienta wykonujemy montaż dotychczasowych przedmiotów lub nowo zakupionych.

Przed rozpoczęciem prac remontowych zabezpieczamy całą powierzchnię folią oraz taśmą malarską, tak aby nie została ona przypadkowo zabrudzona lub zniszczona. Następnie przystępujemy do szpachlowania dziur, pęknięć oraz innych uszkodzeń. Na życzenie klienta możemy wykonać także szpachlowanie ścian oraz zabudowę gipsowo-kartonową. W trakcie zlecenia możemy zapewnić także malowanie drzwi, okien, grzejników, rur oraz innych elementów. Wykonujemy również skrobanie ścian, zrywanie tapet czy też gruntowanie.

Malowanie mieszkań Gdańsk

Oferujemy malowanie małych i dużych pomieszczeń, w tym domów, mieszkań w bloku, kamienicy, a także lokalów biurowych i pomieszczeń firmowych zlokalizowanych w Gdańsku oraz okolicach. Przed rozpoczęciem prac związanych z malowaniem ścian i sufitów zapewniamy bezpłatną wycenę naszych usług oraz dokładne określenie zakresu zlecenia. Jesteśmy solidną i rzetelną firmą, dlatego trzymamy się ściśle ustalonej ceny za malowanie ścian, nie narażając klienta na ponoszenie dodatkowych kosztów.

Powierzając naszej firmie wykonanie usługi malowania ścian i sufitów, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości oraz terminowości wykonanych prac. Znajomość materiałów, nowoczesne techniki malowania wnętrz oraz duże doświadczenie sprawiają, że nasze realizacje są profesjonalne oraz służą przez długi okres czasu. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycenę dostosowaną do wielkości pomieszczeń oraz rodzaju i zakresu wykonanych prac.

Swoje usługi wykończeniowe wykonujemy na terenie całego Trójmiasta. Oprócz malowania ścian oferujemy także inne prace, takie jak remont kuchni, remont łazienki, układanie płytek, paneli podłogowych czy też wykonanie zabudowy i konstrukcji gipsowo-kartonowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu celem uzyskania większej ilości informacji.