montaż mebli kuchennych

Montaż Mebli i Kuchni

montaż mebli kuchennych gdańsk

Zakup nowych mebli to dopiero połowa sukcesu. Kolejną czynnością, jaką trzeba wykonać, jest ich montaż. Składanie mebli nie jest trudnym zadaniem pod warunkiem, iż posiadamy nieco wprawy i odpowiednie narzędzia, które ułatwią i przyspieszą pracę. Najwięcej kłopotów przysparzają meble kuchenne, gdyż niejednokrotnie wymagają one odpowiedniego docięcia lub dopasowania do zlewu, rur czy też innych elementów.

Dlatego Firma Eagle Prestige zajmuje się montażem mebli oraz kuchni na terenie Gdańska. Składamy meble z paczek wszystkich producentów, takich jak: Ikea, Black Red White, Bodzio, Agata Meble itp. Jesteśmy w stanie złożyć każde zamówione przez Państwa meble w sposób solidny i fachowy tak, aby spełniały one swoje funkcje oraz były bezpieczne w użytkowaniu.

Montujemy meble do salonów, sypialni, kuchni, łazienek, garderoby, przedpokoju, a także meble biurowe oraz meble ogrodowe. Zajmujemy się ponadto montażem oraz zawieszaniem pojedynczych szafek kuchennych, pokojowych oraz łazienkowych. Jako firma remontowa z Trójmiasta oferujemy składanie i montaż mebli w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Montaż mebli Gdańsk

W trakcie naszej pracy korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi, co pozwala nam świadczyć usługi montażu mebli na najwyższym poziomie. Wszystkie prace, takie jak: docinanie blatów, wycinanie otworów pod zlew, pod płytę indukcyjną lub gazową wykonujemy na miejscu u klienta. Unikamy w ten sposób ryzyka uszkodzenia powierzonych nam materiałów. Jesteśmy również w stanie dostosować składane przez nas meble do istniejącej infrastruktury, wycinając na przykład dodatkowe otwory pod kable czy rury. Oczywiście, w trakcie pracy dbamy o otoczenie miejsca montażu mebli, a po zakończonej pracy dokładnie po sobie sprzątamy!

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do dokładności i staranności wykonanej pracy. Dotyczy to przede wszystkim staranności w montażu mebli kuchennych, które muszą być po złożeniu precyzyjnie scalone, a następnie wypoziomowane. Zapewniamy szeroki wachlarz usług w tym układanie płytek, malowanie ścian, remont kuchni lub łazienki i oczywiście montaż mebli. Gdańsk, Gdynia i Sopot to obszar działania naszej firmy.

Staramy się, aby nasi Klienci byli zadowoleni z poziomu wykonanej przez nas usługi. Dbamy przy tym o to, aby Klient nie ponosił zbyt wysokich i nieuzasadnionych kosztów. Każdą zmianę oraz dodatkową usługę konsultujemy, uzasadniamy oraz przedstawiamy realne koszty. Dbamy o dobro naszego klienta, dlatego nie proponujemy niepotrzebnych zmian oraz przeróbek.

Skręcanie mebli kuchennych i pokojowych

Zapewniamy skręcanie mebli z paczek, a także pomoc w składaniu mebli po przeprowadzce. Specjalizujemy się głównie w montażu mebli kuchennych, ale na życzenie klienta zamontujemy każdą nawet pojedynczą szafkę. Dzięki najwyższej dbałości oraz wieloletniemu doświadczeniu skręcone i zamontowane przez nas meble prezentują się jeszcze lepiej niż w salonie, w którym zostały zakupione. Naszym atutem jest także fakt, iż działamy szybko i sprawnie oraz nie przeciągamy czasu montażu.

Dodatkowo korzystamy z profesjonalnych narzędzi renomowanych marek, zapewniając precyzyjne wykonanie powierzonego zlecenia. Oferujemy składanie oraz montaż mebli do kuchni, montaż mebli pokojowych, biurowych, a także łazienkowych. Zajmujemy się mocowaniem mebli wiszących i kotwieniem mebli do ścian, co jest zalecane głównie przy regałach i wysokich szafach. Wykonujemy także odpowiednie poziomowanie mebli, wybieramy najlepszy sposób montażu dopasowany do rodzaju posiadanego blatu, wykonujemy konieczne docięcia oraz stosujemy estetyczne wykończenia i listwy maskujące.

Ważne jest bowiem, aby listwy i ścianki przyblatowe posiadały odpowiednie wykończenia, które nie tylko poprawią finalny wygląd mebli, ale także zapewnią ochronę szczelin i trudno dostępnych miejsc przed zabrudzeniem. Nasza firma remontowa z Gdańska przed przystąpieniem do montażu mebli zawsze wykonuje dokładne pomiary, aby zapewnić ich idealne przyleganie oraz najlepszy efekt wizualny i funkcjonalny.