montaż mebli kuchennych

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/tomorzel/domains/eagle-prestige.pl/public_html/templates/eagle/functions.php on line 201

Montaż Mebli i Kuchni

montaż mebli kuchennych gdańsk

Firma Eagle Prestige zajmuje się montażem mebli oraz kuchni na terenie Gdańska. Składamy meble z paczek wszystkich producentów, takich jak: Ikea, Black Red White, Bodzio, Agata Meble,itp.

Montujemy meble do salonów, sypialni, kuchni, łazienek, garderoby, przedpokoju, meble biurowe oraz meble ogrodowe. Zajmujemy się ponadto montażem oraz zawieszaniem pojedyńczych szafek kuchennych, pokojowych oraz łazienkowych.

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi, co pozwala nam świadczyć usługi montażu mebli na najwyższym poziomie. Wszystkie prace, takie jak: docinanie blatów, wycinanie otworów pod zlew, pod płytę indukcyjną lub gazową wykonujemy na miejscu u klienta. Unikamy w ten sposób ryzyka uszkodzenia powierzonych nam materiałów. Jesteśmy również w stanie dostosować składane przez nas meble do istniejącej infrastruktury, wycinając na przykład dodatkowe otwory pod kable czy rury. Oczywiście, w trakcie pracy dbamy o otoczenie miejsca montażu mebli, a po zakończonej pracy dokładnie po sobie sprzątamy!

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do dokładności i staranności wykonanej pracy. Dotyczy to przede wszystkim staranności w montażu mebli kuchennych, które muszą być po złożeniu precyzyjnie scalone, a następnie wypoziomowane.

Staramy się, aby nasi Klienci byli zadowoleni z poziomu wykonanej przez nas usługi. Dbamy przy tym o to, aby Klient nie ponosił zbyt wysokich i nieuzasadnionych kosztów.